Wizytówki

Wizytówki

Wizytówki – Sulechów

Najbardziej klasyczną formą promocji bezpośredniej jest wizytówka, która pozwala nawiązać kontakt z klientem i jednocześnie nadać przedsiębiorstwu profesjonalny wizerunek. To, co ją charakteryzuje, to przede wszystkim fakt, że zapewnia dość duże możliwości reklamowe w prostym, bardzo estetycznym formacie. Umiejętnie zaprojektowana i starannie wykonana sprawi, że przy jej pomocy będą mogli poinformować Państwo innych o swoim biznesie.

Druk wizytówek jest jedną z najczęściej realizowanych usług przez naszą drukarnię w Sulechowie. Dzięki temu, że dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym oraz wykorzystujemy zaawansowaną technologię cyfrową, możemy zagwarantować bardzo dobre odwzorowanie kolorów oraz zachowanie szczegółów obrazu. Wizytówki wykonujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i dla klientów firmowych z całej Polski.

wizytowki

Co powinno znaleźć się na wizytówce?

Na prawidłowo zaprojektowanej wizytówce powinny zostać umieszczone przede wszystkim najważniejsze informacje teleadresowe, takie jak:

  • imię i nazwisko właściciela firmy,

  • nazwa przedsiębiorstwa,

  • logo firmowe,

  • dane adresowe oraz kontaktowe (adres e-mail, numer telefonu, strona internetowa).

Warto również zaznaczyć, że wizytówki mogą nawiązywać do systemu identyfikacji wizualnej firmy. Im ciekawszy wzór wybierzemy, tym większa szansa na przyciągnięcie uwagi i zainteresowanie potencjalnego klienta.

Profesjonalne drukowanie wizytówek

Drukarnia Papaya Print oferuje kompleksowe usługi z zakresu druku wizytówek. Najczęstszą postacią jest wydruk na sztywnym papierze, ale możemy też zaproponować cienką laminowaną folię – błyszczącą lub matową. Foliowanie nie tylko usztywnia, ale także pozwala skutecznie zabezpieczyć druk.

Podstawowe rodzaje wykonywanych wizytówek:

  • drukowane cyfrowo – szybka realizacja, małe nakłady, dodatkowo istnieje możliwość personalizacji,

  • drukowane techniką offsetową – niska cena, duże nakłady,

  • tzw. business karty – duże nakłady, charakterystyczne zaokrąglone narożniki.

Jeśli potrzebują Państwo nietypowych wizytówek, zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej drukarni.