O nas

O nas

Mała firma na rynku lokalnym… nic bardziej mylnego, nasze działania nie ograniczają się do rynku lokalnego, bardzo często realizujemy zadania dla firm o zasięgu ogólnopolskim – zarówno agencji reklamowych, korporacji jak i finalnych klientów detalicznych. Nasze wysokie standardy doceniają również firmy z rynku niemieckiego, gdzie jak wiadomo ważne jest bezkompromisowe podejście do sfery jakości i ekologii. Przez lata zauważyliśmy, że sprzęt i rozwiązania, które wczoraj były w zasięgu

naszych marzeń dzisiaj są codziennością. Dlatego nieustannie śledzimy nowości, zarówno technologiczne jak i te z dziedziny reklamy i designu. Uczestniczymy również w spotkaniach branżowych i wdrażamy zdobytą tam wiedzę.

Priorytetem naszej działalności jest najwyższa jakość. Staramy się aby klient był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług.

Dlaczego warto Nas wybrać

Park maszyn

90% zleceń realizujemy na miejscu dlatego nieustannie unowocześniamy nasz sprzęt do produkcji. Słowa: Drukarka Latexowa HP, Ploter laserowy Trotec, Ploter Summa czy drukarka do odzieży Brother klientowi nie mówią wiele ale potrafią robić cuda.

Terminowość

Zawsze staramy się w sposób rzetelny i precyzyjny określić termin wykonania zlecenia, mając na uwadze zarówno Państwa wygodę ale też troskę o zachowanie odpowiedniej jakości.

Doświadczenie

Działamy od 2003 roku, zdobyte doświadczenie pozwala nam lepiej zrozumieć oczekiwania naszych klientów.

Przejrzysta wycena

Każdorazowo przedkładamy dokładną i czytelną wycenę, która odzwierciedla całościowy koszt projektu.

Zespół

Doświadczenie i zaangażowanie każdego członka naszej załogi wpływa na pozytywne relacje z klientami. Nieustannie się szkolimy aby poziom oferty był na wysokim poziomie.

Najwyższa jakość wykonania

Naszym celem jest dostarczenie klientom usług najwyższej jakości, łącząc to z miłą i kompleksową obsługą i profesjonalizmem. Zdajemy sobie sprawę z różnych potrzeb naszych klientów, dlatego każdego traktujemy indywidualnie.