Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów – Sulechów

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnego i jednocześnie dość kosztownego lakierowania samochodu może być jego oklejenie poprzez zastosowanie specjalnych folii. W ofercie naszej drukarni z siedzibą na terenie Sulechowa znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości produktów pochodzących wyłącznie od sprawdzonych, znanych na rynku producentów, przy których pomocy można zmienić kolor auta i nadać mu nowoczesny wygląd.

Oklejanie samochodów stanowi coraz popularniejszy sposób na reklamę przedsiębiorstwa, a także na zmianę wyglądu pojazdu. To usługa, dzięki której nie trzeba być raz na zawsze związanym z wybranym kolorem samochodu, bez względu na to, czy dokonaliśmy zakupu w salonie samochodowym, czy też wybraliśmy auto z komisu. Dzięki starannie dobranym foliom można uzyskać zupełnie nowy wizerunek samochodu, ciesząc się upragnionym kolorem.

oklejanie samochodów

Jakie są zalety oklejania samochodów?

Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć wygląd auta, czy wyróżnić się na ulicach miasta, oklejanie samochodów może okazać się doskonałym pomysłem.

Najważniejsze korzyści płynące z tego typu usługi to:

  • folia nadaje oryginalny i unikatowy wygląd, dzięki czemu auto jest jedyne w swoim rodzaju,

  • folia zabezpiecza lakier przed blaknięciem, uszkodzeniami mechanicznymi oraz korozją, zwiększając wartość samochodu przy sprzedaży,

  • foliowanie pojazdów jest znacznie tańsze od lakierowania, a także odwracalne – folię można usunąć w dowolnym momencie,

  • wykorzystywane przez nas folie cechują się wysoką trwałością i odpornością na promieniowanie ultrafioletowe, dzięki czemu nie odbarwiają się oraz nie płowieją.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, w Papaya Print w Sulechowie oferujemy kompleksowe usługi z zakresu oklejania samochodów, począwszy od zaprojektowania wzoru, poprzez produkcję oraz naklejenie folii na pojeździe. Bierzemy pod uwagę indywidualne sugestie i życzenia klienta, pomagając w doborze odpowiedniej techniki wydruku na folii błyszczącej, matowej lub odblaskowej.