Przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb

Profesjonalne przyciemnianie szyb – Sulechów

Papaya Print z Sulechowa oferuje kompleksową usługę przyciemniania szyb przy wykorzystaniu specjalnych folii okiennych. Pozwalają one nie tylko nadać samochodowi elegancki wygląd, ale także sprzyjają poprawie komfortu i bezpieczeństwa jazdy – zatrzymują promieniowanie IR, przeciwdziałając tym samym nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza pojazdu. Inną istotną funkcją naszych folii jest także zabezpieczenie szyb samochodowych, które stają się odporne na stłuczenia i zarysowania.

Wszystkie materiały, które wykorzystujemy do przyciemniania szyb, cechują się wysoką jakością. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie oraz z maksymalnym zaangażowaniem, zapewniając otrzymanie pożądanego efektu. Chociaż siedziba drukarni znajduje się w Sulechowie, realizujemy zadania dla klientów z całej Polski. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i do agencji reklamowych, korporacji, instytucji itp.

przyciemnianie szyb

Jakie zalety niesie ze sobą przyciemnianie szyb?

Jedną z podstawowych korzyści posiadania przyciemnionych szyb w aucie jest ochrona prywatności. To jednak nie jest jedyny plus, gdyż prawidłowo zamontowane folie okienne:

  • nadają samochodowi designerski wygląd,

  • chronią wnętrze przed ciekawskimi spojrzeniami,

  • zabezpieczają pojazd przed intensywnym promieniowaniem UV,

  • redukują refleksy, a co za tym idzie, zmęczenie oczu,

  • poprawiają wydajność klimatyzacji,

  • umożliwiają obniżenie temperatury wewnątrz samochodu,

  • zmniejszają ryzyko wyblaknięcia tapicerki i pojawienia się na niej nieestetycznych przebarwień.

W jaki sposób działamy?

Wszystkie dystrybuowane oraz montowane przez nas folie przyciemniające są objęte wieloletnią gwarancją użytkowania. Aby złożyć zamówienie na przyciemnianie szyb, wystarczy skontaktować się z pracownikami Papaya Print telefonicznie, e-mailowo lub osobiście, odwiedzając siedzibę drukarni w Sulechowie. Wspólnie ustalimy termin wykonania. Ponadto pomożemy w dobraniu optymalnej folii okiennej – będącą podstawą profesjonalnej realizacji zadania.