Drukowanie wielkoformatowe

Drukowanie wielkoformatowe

Drukowanie wielkoformatowe – Sulechów

W naszej drukarni realizujemy zamówienia na wydruki wielkoformatowe, przygotowując materiały wyróżniające się wysoką jakością, wyrazistością oraz bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów. Ze względu na posiadanie nowoczesnych urządzeń oraz doskonałej znajomości najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli potrzebują Państwo druku wielkoformatowego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą drukarni Papaya Print z Sulechowa.

Kilka słów o technologii druku wielkoformatowego

Mianem drukowania wielkoformatowego określa się rodzaj innowacyjnej technologii stosowanej do tworzenia nadruków na folii, papierze oraz różnego typu materiałach banerowych. To metoda bezstykowego druku na różnych powierzchniach w rozdzielczościach dostosowanych do określonych potrzeb i wymagań technologicznych.

Najbardziej popularną odmianą drukowania wielkoformatowego jest druk solwentowy. Grafiki realizowane przy pomocy tej techniki są w 100% wodoodporne, trwałe, wytrzymałe oraz odporne na działanie czynników zewnętrznych.

druk wielkoformatowy

Kompleksowe usługi z zakresu druku w dużym formacie

Dysponując rozbudowanym parkiem maszynowym, oferujemy drukowanie wielkoformatowe na różnorodnych podłożach, wykonując nadruki między innymi na takich elementach jak:

  • szyldy i tabliczki reklamowe,

  • kasetony świetlne,

  • systemy wystawiennicze,

  • litery przestrzenne,

  • plakaty,

  • materiały ekspozycyjne.

Proponujemy wydruki na wielu różnych rodzajach materiałów. To od Państwa zależy, czy wykonamy nadruk na płycie PCV, folii lub papierze. W zakres naszej oferty wchodzi także szeroka gama usług dodatkowych, dzięki którym możemy przygotować i zrealizować projekt nawet najbardziej nietypowej reklamy w dużym formacie. Przed przystąpieniem do wykonana zadania zawsze staramy się jak najlepiej poznać potrzeby klienta. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że nasza praca pozwoli stworzyć skuteczne i przykuwające wzrok odbiorców materiały reklamowe.